ביטוח נסיעות לליסבון

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

ליסבון, בירתה המהממת של פורטוגל, היא עיר מודרנית וצעירה באופייה, עיר בעלת מגוון פעילויות ואטרקציות למיליוני התיירים אשר מגיעים לטייל בה מידי שנה. אם תחליטו לטייל בליסבון אסור לכם לפספס ביקור במנזרים ובטירות המדהימות מתקופת ימי הביניים, בסמטאות העתיקות שמספרים את סיפורה ארוך השנים, במוזיאונים, בשווקים. אל תפספסו את חיי הלילה התוססים שלה, את הנופים מדהימים וכמובן את האוכל המשובח, חלק מסצנה קולינרית מצוינת שמאפיינת אותה ואת פורטוגל בכלל. בנוסף לשלל האטרקציות השגרתיות האופייניות לעיר אירופאית קלאסית, ליסבון מציגה גם מגוון פעילויות אקסטרים המתאימות לנועזים ביותר, לאלה שמחפשים את האתגרים. כפי שניתן לראות ליסבון היא עיר שבהחלט ניתן להתאהב בה ממבט ראשון, אך לפני שאתם מתחילים לתכנן, להזמין ולארוז, ישנו דבר אחד אשר מתייחסים אליו כאל שולי ולא חשוב אך בעצם בלעדיו כל הטיול עלול להיהרס, וזה ביטוח נסיעות לליסבון. 

מבחינה חוקית אין חובה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל. יחד עם זאת, על כל מי שמתכוון לטוס ללא ביטוח שכזה לליסבון, לקחת בחשבון כי הוא מסכן את חייו וחיי משפחתו, ועלול במקרה הטוב להיות מחויב בעלויות גבוהות מאוד על הוצאות רפואיות במידה ויזדקק לכך בליסבון, ובמקרה הרע, להימנע מטיפול רפואי עקב היעדר ביטוח. ביטוח נסיעות לחו"ל הוא מציל חיים חד משמעית. הוא מגן עליכם מכל הוצאה רפואית בחו"ל בגין טיפולים, בדיקות, תרופות, אשפוזים, ניתוחים ועוד. עם ביטוח נסיעות תוכלו לטייל בראש שקט ולדעת כי לא משנה מה יקרה אתם מכוסים מבחינת הביטוח, זכאים לקבל את הטיפול הטוב ביותר ויש גוף גדול בדמות חברת הביטוח אשר עומד מאחוריכם וידאג לכל הטיפול בכם מתחילתו ועד סופו, כולל הטסה לישראל במידת הצורך. 

אם אתם מתכוונים לטוס לליסבון לצורך טיול שגרתי הכולל סיורים, מוזיאונים, אטרקציות תיירותיות רגילות וללא פעילות בעצימות גבוהה, תוכלו להסתפק בביטוח בסיסי ולא מורכב אשר יספק את המענה לו אתם צריכים מבחינת הביטוח ותוכלו להרגיש מוגנים מספיק. אך אם היסטוריה ואזורי בילוי אינם מעניינים אתכם וכי אתם מכווני מטרה אל עבר פעילויות אקסטרים בליסבון והסביבה, מומלץ לכם לרכוש הרחבות לפוליסת הביטוח ולעדכנה בכדי שתתאים לפעילויות אקסטרים ואתגרים אשר במידת הצורך עלולות להוביל לפינוי מוסק, חילוצים מוואדיות, טיפול נמרץ, הטסות רפואיות וכדומה אשר אינם מופיעים בביטוח בסיסי. למען הסר ספק, ביטוח בריאות פרטי שיש לכם בארץ, אינו מכסה טיפולים בעת שהייתכם בחו"ל לכן קחו זאת בחשבון ורכשו ביטוח נסיעות לליסבון.

travel insurance lisbon

כיסויים הכרחיים בפוליסת הביטוח

פוליסת ביטוח נסיעות לליסבון כוללת מגוון כיסויים הכרחיים הרלוונטיים לטיול בעיר ובלעדיהם במקרה של הצורך בטיפול רפואי תיאלצו להיכנס להוצאות כספיות גבוהות שיהיה לכם קשה לעמוד בהן. כאשר אתם מקבלים את פוליסת הביטוח חשוב לקרוא אותה מתחילתה ועד סופה ולהתעמק בכל סעיף על מנת להימנע מבעיות ופרוצדורות מתישות בעת הצורך, ברגע האמת. ודאו כי הפוליסה תואמת את אופי הטיול שלכם ואת רמת הסיכון בפעילויות שאתם מתכננים לבצע בליסבון בדגש על פעילות אתגריות אשר מעלות את רף הסיכון ובאותה נשימה מעלות גם את כמות וגובה הכיסויים הנחוצים למען ביטחון מלא בטיול. ולכן, אם אתם מתכוונים לבצע פעילויות אקסטרים ואתגרים בליסבון דווחו על כך לסוכן הביטוח שלכם בטרם חתימה על הפוליסה על מנת שיעדכן אותה ויוסיף את ההרחבות המתאימות לפעילות ולאופי הטיול. כמו כן, כיסוי הכרחי נוסף בפוליסת הביטוח הוא לציוד אישי הכולל כבודה וציוד יקר ערך אותו אתם מתכננים לקחת עמכם לליסבון למשל – מחשב נייד, מצלמה יקרה, תכשיטים וכדומה. הפוליסה למעשה תגן עליהם מפני נזקים או גניבות ותפצה אתכם באופן מלא או חלקי תלוי בסוג הפוליסה שתבחרו. 

עריכת השוואה בין חברות הביטוח

ביטוח נסיעות לליסבון אינו שונה מרכישת כרטיס טיסה או שהייה בבית מלון אשר לגביהם אתם עורכים השוואה בין מספר חברות או בתי מלון בעיר. גם בביטוח נסיעות אל תתבססו רק על חברה אחת אלא ערכו השוואה בין כמה חברות, בדקו מה כל חברה מציעה לכם, עברו על הפוליסות ובדקו את גובה הכיסויים שכל חברת ביטוח מציעה לכם, בדקו את התנאים למימוש הפוליסה, גובה ההחזרים, בדקו סעיפי הגבלות וחריגים ורק לאחר שעברתם על כל הנתונים וערכתם השוואה וסקר שוק ממצה, קבלו את ההחלטה הנכונה אשר תתאים באופן ספציפי לכם ולאופי הטיול שלכם. במידה ולא כך הדבר, נצלו את העובדה כי ישנה תחרות גדולה בין חברות הביטוח על מנת להשיג אתכם ותדרשו את מה שמגיע לכם וברוב המקרים גם תקבלו תוספות לפוליסה במחיר משתלם.

עלויות ביטוח נסיעות לליסבון

ביטוח נסיעות לליסבון חייב לספק לכם מענה הולם אשר מותאם באופן אישי אליכם וכולל כיסויים מלאים באם תצטרכו טיפול רפואי מכל סיבה שהיא בעת השהייה בליסבון. קיימות במשק מגוון רחב של חברות ביטוח אשר כל אחת מהן מספקת פוליסה שונה ועל כן מחירי הביטוח משתנים וינועו סביב 5-3 דולרים ליום עבור פוליסה בסיסית ללא שום הרחבות. במידה ותרכשו הרחבות לביטוח עקב פעילויות אקסטרים אשר אתם מתכננים לעשות בליסבון, באופן טבעי עלויות הביטוח יעלו וינוע סביב 10-9 דולרים ליום. כמו כן גם לגילכם, מצבכם הרפואי הנוכחי וכן להימצאותכן בהריון ישנו משקל רב בעלות הפוליסה על מנת שתהיו מכוסים באופן אולטימטיבי גם בגין פרמטרים אלו. באופן כללי, לא מומלץ כלל להמתין לרגע האחרון על מנת לרכוש ביטוח נסיעות לליסבון וזאת מפני שאם למשל הנכם סובלים ממחלה או מגבלה רפואית, תצטרכו לספק על כך אישור רפואי שייתכן ולא תקבלו אותו מידית, מה שעלול לגרום ללחצים מיותרים או חלילה לבטל את הטיסה או חמור מזה, לטוס ללא ביטוח נסיעות לליסבון. לכן הימנעו מלהמתין לרגע האחרון.

פשוט מדריכים

כל מה שרציתם לדעת על פורטוגל