מלונות באובידוש

לפניכם מגוון מלונות באובידוש לנופש מושלם. אנו ממליצים להזדרז ולשריין חדרים בהקדם, השווים נחטפים מהר. כל המלונות בהזמנה מיידית. שיהיה נופש נעים, תחזרו בשלום, החופשה המושלמת שלכם מתחילה כאן:

מקום אירוח בסגנון B&B באזור אובידוש, הממוקם במרחק של 0.8 ק״מ מאובידוס וילה נטאל. טווח מחירים: 197 ₪ – 247 ₪ ללילה. מומלץ!
6.8
מפנק ביחס למחיר
מקום אירוח בסגנון B&B באזור אובידוש, הממוקם במרחק של 1.8 ק״מ מטירת אובידוש. טווח מחירים: 193 ₪ – 238 ₪ ללילה. מומלץ!
4.75
אירוח ברמה בסיסית
מתחם דירות באזור אובידוש, הממוקם במרחק של 0.2 ק״מ מאובידוס וילה נטאל. טווח מחירים: 304 ₪ – 327 ₪ ללילה. מומלץ!
3.93
אירוח ברמה בסיסית

אובידוש (Obidos) היא עיירה קסומה הנמצאת לחופה המערבי של מרכז פורטוגל, כשעה נסיעה באוטובוס מליסבון הבירה. מדובר בעיירה מוקפת חומה מלאה לכל היקפה, יחד עם כמה כפרי לוויין סביבה. העיירה נחשבת לאחד מטיולי היום הפופולריים ביותר מליסבון, אך יש רבים שגם בוחרים לבלות בה יומיים ויותר. 

אובידוש שווה ביקור ארוך לא רק בגלל הטבע והכפרים שסביבה (שבהחלט מצדיקים ביקור בפני עצמם), אל גם בשל העיירה עצמה ומה שיש לה להציע. תמצאו בה מונומנטים מימי הביניים (דוגמת הטירה המפורסמת), את השער פורטה דה וילה (Porta da Vila) שבו נכנסים לעיר ושמוביל לרחוב הראשי והתיירותי מאוד של העיירה. תמצאו בה אווירה פורטוגזית אותנטית שיהיה לכם קשה למצוא במקום אחר, והכל אם רק תבחרו להתרחק מעט ממרכז העיירה ולשוטט בסמטאות הסמוכות. המעטפת שמספקת החומה תזכיר לכם באופן קבוע שאתם נמצאים בשריד היסטורי ראשון במעלה, כזה שגרם לאונסק"ו להגדיר את העיר כ"עיר של ספרות", ולפורטוגל להכריז עליה כאתר לאומי. 

מתי מומלץ להגיע לאובידוש?

אובידוש, בניגוד לערים אחרות באירופה בכלל ובפורטוגל בפרט, חווה את שיא עונת התיירות שלה דווקא באפריל ולא בקיץ. היות ומדובר בעיירה קטנה שלא כולם ישנים בה, אלה שכן עושים זאת מעדיפים לשהות בה בעונה שבה מזג האוויר נוח. באפריל סמטאות העיר מתמלאות בתיירים ומקומיים שבאים לנפוש בה, ומחירי המלונות ובתי ההארחה הרבים הפזורים בה עולים משמעותית. קחו זאת בחשבון אם אתם מעוניינים להזמין חופשה באובידוש בתקופה הזו. גם ינואר ומאי עמוסים במיוחד באובידוש, אם כי פחות מאפריל.

בדומה לשאר המדינה, גם באובידוש המחירים יורדים בהגיע החורף. בחודשי החורף העיר כמעט ומתרוקנת מתיירים, כך שהמלונות שרוצים למלא כל חדר אפשרי מציעים דילים משתלמים במחירים נגישים מאוד. עם זאת, החורף הפורטוגזי ידוע בגשמים העזים שלו, ולכן מומלץ להתכונן היטב מראש לפני שאתם מחליטים לבלות את החופשה שלכם באובידוש החורפית. אם תתכוננו כמו שצריך, תוכלו ליהנות מהעיר הרומנטית כמעט לבדכם, ובמחיר שיאפשר לכם להשקיע הרבה יותר באטרקציות וטיולים נוספים באזור. 

מלונות באובידוש – איפה ואיך?

אובידוש היא עיירה קטנה, ולכן אין בה הרבה חלוקה בכל הנוגע לאזורי לינה. ניתן להגיע לכל ומכל חלק בה ברגל, ולכן מחירי המלונות נקבעים בעיקר לפי רמת המלון ולא לפי המיקום שלו (אם כי המלונות שקרובים יותר לרחוב הראשי יהיו כנראה יקרים יותר). מדובר ביעד המושך תיירים בעיקר בגיל העמידה, ולכן גם היצע המלונות מותאם להם. רוב המלונות הם קטנים יחסית ובמחירים גבוהים מהממוצע, אך ניתן גם למצוא בתי הארחה שהמחירים בהם מותאמים גם לבעלי תקציב מוגבל. 

אם תרצו, תוכלו ללון באחד מהכפרים המקיפים את אובידוש (ונמצאים באותו אזור מוניציפלי). הלינה בהם תהיה לרוב זולה יותר, אך קחו בחשבון שאפשרויות הניידות שלכם יהיו מוגבלות יותר משמעותית. בכל מקרה יהיה לכם נוח יותר להיות עם רכב אם אתם רוצים ללון באובידוש ולטייל באזור, אך אם תלונו בכפר לוויין שלה ותרצו לצאת ממנו, השכרת רכב תהיה כמעט בגדר חובה.

בית כפרי באזור אובידוש, הממוקם במרחק של 4.3 ק״מ מאובידוס וילה נטאל. טווח מחירים: 284 ₪ – 430 ₪ ללילה. מומלץ!
3.96
אירוח ברמה בסיסית
בית נופש באזור סינטרה, הממוקם במרחק של 2 ק״מ מלגונת אובידוס. טווח מחירים: 150 ₪ – 187 ₪ ללילה. מומלץ!
4.55
אירוח ברמה בסיסית
⭐⭐⭐⭐⭐
בית הארחה בדירוג 5 כוכבים באזור אובידוש, הממוקם בסמוך לאובידוס וילה נטאל. טווח מחירים: 332 ₪ – 503 ₪ ללילה. מומלץ!
4.5
אירוח ברמה בסיסית
בית נופש הממוקם במרחק של 0.8 ק״מ מאובידוס וילה נטאל מומלץ!
4.55
אירוח ברמה בסיסית
בית הארחה באזור אובידוש, הממוקם בסמוך לאובידוס וילה נטאל. טווח מחירים: 411 ₪ – 456 ₪ ללילה. מומלץ!
4.55
אירוח ברמה בסיסית
בתי נופש באזור ארמנימה, הממוקם במרחק של 2 ק״מ מנהר ארנויה מומלץ!
4.75
אירוח ברמה בסיסית