ביטוח נסיעות לפורטוגל

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram
שיתוף ב google
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

פורטוגל – אחת המדינות היותר אקזוטיות בעולם, מציעה חבילות תיירות מושלמות לתיירים המגיעים לטייל בה, הכוללות אטרקציות תיירותיות רבות ומגוונות החל מיעדים היסטוריים עתיקים, טירות מימי הביניים, שרשרת איים וולקניים, מרכזי בילוי תוססים, חיי לילה סוערים בערים הגדולות, שווקים, כפרים קטנים בצידי הדרך שנדמה שהזמן עצר בהם מלכת, אוכל משובח וכמובן איך אפשר לדבר על פורטוגל מבלי לציין את מגוון פעילויות האקסטרים שהיא מציגה הכוללות שטחי צלילה מדהימים ביופיים, חופי גלישה מהפנטים, מסלולי טרקים הכוללים מצוקים ונופים מדהימים, קייטסרפינג, גלישת רוח וטיולי ג'יפים. 

כאמור, פורטוגל היא מדינה שיש בה הכול מהכול, ומכאן שהיא מתאימה לכל אחד מכם המעוניין לבקר בה ולא בכדי מיליוני תיירים מגיעים אליה מדי שנה ליהנות מכל הטוב שיש לה להציע. אם החלטתם שפורטוגל היא היעד הבא שלכם ישנו דבר אחד עיקרי אשר אתם צריכים לחשוב עליו, הרבה לפני שאתם בוחרים מלון, טיסה, מסלולי טיול או בוחרים בפינצטה את מרכזי הבילוי האטרקטיביים, והוא רכישת ביטוח נסיעות לפורטוגל אשר יכסה אתכם באופן מלא בגין כל הוצאות רפואיות שתצטרכו לעבור בפורטוגל כתוצאה ממחלה, פציעה או כל דבר אחר המצריך התערבות רפואית. אם ברצונכם לטייל בפורטוגל בראש שקט ורגוע בין כל האטרקציות המדהימות אשר אינן כוללות פעילויות מאתגרות, תוכלו להסתפק בביטוח בסיסי ולא להיכנס להרפתקאות של פוליסות ביטוח שאינן נחוצות לאופי הטיול שלכם. אך אם פניכם מועדות אל עבר טיול אתגרי ומלא בפעילויות אקסטרים, אשר מצד אחד תורמות להעלאת האדרנלין בדם ומצד שני מעלות את הסיכוי לחבלה ונזקים גופניים, ביטוח בסיסי לא יכסה אתכם באופן מלא ועליכם לרכוש בנוסף גם הרחבות לביטוח אשר מכסות באופן מלא ומושלם פעילויות אקסטרים.

travel insurance to portugal

תחרות בין חברות הביטוח

תחום הביטוח בישראל מאוד מורכב וכולל בתוכו מקורות ביטוח שונים אשר מציבים את ענף הביטוח כאחד החזקים במשק. חברות הביטוח מרכיבות פוליסות שחלקן אטרקטיביות וחלקן פחות ומציגות אותן ללקוחות אשר פונים אליהן. פוליסות הביטוח מעניקות כיסוי אולטימטיבי המתאים ללקוח ולמטרת הטיול אותו הוא מתכוון לחוות בפורטוגל, כך שיוכל לטוס ולהיות מוגן ובטוח שאם הוא יזדקק לטיפול רפואי הוא מכוסה באופן מלא ולא יצרך לשאת בעלויות הגבוהות. 

באופן טבעי, כאשר ישנו היצע גדול מאוד של חברות ביטוח אשר מציעות ביטוח נסיעות לפורטוגל, קיימת ביניהן תחרות גדולה על כל לקוח שכן חלק גדול מהכנסות החברה הן ממכירות ביטוחי נסיעות. התחרות בין חברות הביטוח היא הדבר הכי טוב שיכול לקרות לכם שכן היא תוביל מצד אחד לירידת מחירי הביטוח ומצד שני תעלה את אטרקטיביות הפוליסה במטרה למשוך אתכם לרכוש אותה. אם בחרתם לרכוש פוליסת ביטוח בסיס כפי שרוב המטיילים רוכשים, כמעט ולא תרגישו הבדל בין הפוליסות השונות של חברות הביטוח וכולן יספקו פחות או יותר את אותו הכיסוי הרפואי, עלויות אשפוז, עלות רכישת תרופות ועוד מגוון כיסויים הכרחיים. אם בחרתם לרכוש הרחבות לביטוח מתוקף פעילויות האקסטרים שאתם מתכננים לבצע בפורטוגל, פוליסת הביטוח תכלול מעבר לבסיס גם כיסוי על חילוץ, פינוי מוסק, טיפול נמרץ, ניתוחים מורכבים, אשפוזים ממושכים, טיפולים בעלות גבוהה ועוד כיסויים המתאימים לפעילות אתגרית. ביטוח נסיעות לפורטוגל לא עוסק רק בפן הרפואי אלא גם נותן מענה מושלם לכל הנוגע לרכוש שלכם בנסיעה. אם אתם מתכוונים להגיע עם ציוד אישי יקר הכולל מצלמה מקצועית יקרה, מחשב נייד, תכשיטי זהב ויהלומים, שעונים יקרים ועוד, מומלץ לציין זאת בפוליסת הביטוח גם אם זה ידרוש מכם תוספת מחיר ובכך תימנעו ממצבים שבהם רכושכם נגנב או ניזוק ולא תזכו להחזרים על כך.

כיסויים חשובים בפוליסת הביטוח

שירותי הבריאות בפורטוגל מאוד יקרים במיוחד לתיירים אשר יצטרכו לשלם עבור בדיקה כללית של רופא כמה מאות אירו והמחיר רק יעלה כאשר לבדיקה יתווספו בדיקות אבחנתיות נוספות או אשפוז ופרוצדורות אחרות. לכן כדי להימנע מעלויות רפואיות גבוהות העלולות להגיע לסכומים מרקיעי שחקים, חובה להיות מבוטחים היטב בביטוח נסיעות לפורטוגל אשר מתאים לכם ספציפית ולאופי הטיול שלכם כמו כפפה ליד מבלי שום החרגות והגבלות אשר עלולות לפגוע בכם בסופו של דבר. כאשר אתם מסתכלים על פוליסת הביטוח תסרקו בעיניים את כל הסעיפים, בדקו שהם כוללים כיסויים לאשפוז ממושך, בדיקות מורכבות ויקרות, טיפולים, ייעוץ רפואי, ניתוחים מורכבים, טיפול נמרץ ועוד כיסויים נחוצים ודחופים אשר בלעדיהם תהיו חשופים לתשלומים גבוהים שרוב הסיכויים שלא תוכלו לעמוד בהם. בכל הנוגע לכיסויים על פעילויות אקסטרים בפורטוגל, כל חברת ביטוח מתייחסת לזה באופן אחר ומציגה מערך כיסוי שונה ולכן אם אתם מתכוונים לבצע פעילויות אקסטרים, בדקו מה חשוב לכם בפוליסה, ודאו כי ישנם כל הכיסויים ההכרחיים לטיפול בפציעה אשר נוסעת מפעילות אתגרית הכוללת פינוי מוסק, טיפול נמרץ, הטסה למדינה אחרת וכדומה. 

כמה זה עולה לנו?

ביטוח נסיעות בסיסי לפורטוגל, מחירו ינוע סביב 12-10 ₪ ליום ויכלול את כל הכיסויים המותאמים לכם ספציפית. מחיר הביטוח יתחיל לעלות ברגע שלפוליסה הבסיסית יתווספו הרחבות כתוצאה מאופי הטיול אשר ישלב גם פעילויות אתגריות שיש בהן סיכוי גבוה לפציעות ולהפעלת הביטוח. ביטוח שכזה ינוע סביב 40 ₪ ליום ויספק הגנה מושלמת וימנע מכם הוצאות רבות. נתון נוסף המשפיע על מחיר ביטוח נסיעות לפורטוגל הוא נתוני הלקוח כלומר במידה ומדובר במבוטח מעל גיל 65, מבוטח בעל מצב רפואי מורכב או אישה בהריון, עלויות הביטוח יהיו גבוהות יותר מהרגיל ויש לעדכן את סוכן הביטוח בדבר מצבכם על מנת שתהיינה הרחבות לביטוח המתאימות למצב שלכם כי אחרת לא תהיו מכוסים בעת הצורך.

טיפים לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל

כאשר אתם מתכננים לרכוש ביטוח נסיעות לפורטוגל, ערכו סקר שוק, בדקו מחירים, בדקו פוליסות מחברות ביטוח שונות ומצד שני בדקו עלויות אשפוז ובדיקה רפואית בפורטוגל ובדקו האם ישנה התאמה גבוהה בין מה שחברות הביטוח מעניקות לבין העלויות הרפואיות בפועל בפורטוגל ובמידה ואתם רואים חריגה לרעתכם, דווחו על כך לסוכן הביטוח במטרה שישנה את הפוליסה ויתאים אותה למצב הנתון במדינה. בנוסף, בדקו את כל הפוליסה היטב ומה שלא נראה לכם מציאותי תדרשו לשנות אותו באופן מידי על מנת שלא תחוו בעיות העלולות להוביל להוצאות גבוהות.

פשוט מדריכים

כל מה שרציתם לדעת על פורטוגל